Отборите на Норич Сити и Арсенал направиха равенство 2:2 в мач от 14-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на "Кароу Роуд" бе дебют за временния мениджър на "артилеристите" Фреди Люнгберг, който замени на поста уволнения преди два дни испанец Унай Емери.

Мачът обаче не започна добре за лондончани, които изостанаха в резултата още в 21-та минута след попадение на голмайстора на "канарчетата" Теему Пуки. Гостите се върнаха в мача осем минути по-късно с гол от дузпа на Пиер-Емерик Обамеянг. Точно преди почивката Тод Кантуел отново изведе домакините напред, но в 57-та минута Обамеянг оформи крайното 2:2 с втория си гол в мача.

По този начин Арсенал записа осми пореден мач без победа във всички турнири и заема осмо място в класирането с актив от 19 точки, докато Норич остава в зоната на изпадащите с 11 точки.

В другия мач от следобеда Уулвърхемптън и Шефилд Юнайтед направиха равенство 1:1.