Манчестър Юнайтед и Милан се наложи да изпълняват 26 дузпи, за да определят победител в контролата, която е част от International Champions Cup. В редовните 90 минути двубоят, който се игра в Карсън завърши 1:1. При изпълнението на дузпите „червените дяволи“ се оказаха по-точни и спечелиха с 9:8.

Алексис Санчес изведе Манчестър Юнайтед напред в резултата в 12-та минута след асистенция на Хуан Мата.

Милан изравни резултата в 15-та минута с гол на Сусо.

През второто полувреме двата отбора създадоха доста опасни положения, но не успяха да отбележат повече попадения и така се стигна до изпълнението на дузпите.

Андреас Перейра реализира първата за Манчестър Юнайтед, а Хакан Чалханоглу изравни резултата – 1:1 за Милан. Андер Ерера отбеляза втората дузпа за „червените дяволи“ – 2:1, докато Фабио Борини пропусна за „росонерите“.

Алексис Санчес вкара третата дузпа за английския отбор – 3:1, докато Франк Кесие не пропусна да се разпише и да направи резултата 2:3.

МакТоминей пропусна четвъртата дузпа за Манчестър Юнайтед, а Сусо за Милан.

Пепе Рейна спаси удара от бялата точка на вратаря Жоао Перейра.

След това именно Рейна бе точен и изравни резултата 3:3.

Ерик Баи и Алесио Романьоли пропуснаха шестите дузпи.

Крис Смолинг, Туанзебе и Фосу-Менса реализираха следващите три дузпи за Манчестър Юнайтед.

За Милан следващите три дузпи бяха отбелязани от Калабрия, Калинич и Мусакио.

Рейна спаси удара на Хамилтън при десетата дузпа изпълнена от Манчестър Юнайтед. След това Жоао Перейра отрази удара на Маури.

Матео Дармиан вкара 11-та дузпа за Манчестър Юнайтед, докато Антонели реализира за Милан.

Андреас Перейра и Чалханоглу вкараха 12-тите дузпи за двата отбора.

Андер Ерера бе точен за 9:8, а Франк Кесие пропусна 13-та дузпа за Милан и по този начин Манчестър Юнайтед спечели.

Милан: Джанлуиджи Донарума (61‘ Пепе Рейна) – Инацио Абате, Матео Мусакио, Леонардо Бонучи (46‘ Алесио Романьоли), Калабрия – Франк Кесие, Локатели (60‘ Маури), Бертолачи (46‘ Борини) – Сусо, Патрик Кутроне (75‘ Никола Калинич), Хакан Чалханоглу

Манчестър Юнайтед: Грант (46‘ Жоао Перейра) – Матео Дармиан, Крис Смолинг, Ерик Баи, Люк Шоу (74‘ Фосу-Менса) – МакТоминей, Туанзебе, Андреас Перейра, Андер Ерера – Алексис Санчес, Хуан Мата (89‘ Хамилтън)