Арсенал записа шеста поредна победа в Лига Европа. В последен мач от група "В" "артилеристите" се наложиха с 4:2 над ирландския Дъндолк като гост.

Английският гранд вкара два бързи гола чрез Еди Нкетиа и Мохамед Елнени, преди Джордан Флорес да върне един гол за домакините в 22-ата минута.

През второто полувреме Джо Уилък и Фоларин Балогун доведоха резултата до 4:1 в полза на Арсенал, а малко края Шом Хоар оформи крайното 2:4.

С победата Арсенал събра максималните 18 точки и завърши като победител в групата. Дъндолк е последен без актив.
Втората позиция в групата пък бе заета от Мьолде с 10 точки. Норвежците стигнаха до стратегическо равенство 2:2 при гостуването си на Рапид Виена, който се нуждаеше от задължителна победа.

Молде повеждаше на два пъти чрез Магнус Ейкрем в 12-ата и 46-ата минута, но Рапид успяваше да изравни чрез Марсел Рицмайер и Мелих Ибрахимоглу в заключителните минути на двете полувремена. Това обаче бе недостатъчно за австрийския тим, който завършва със 7 точки.